В рамках Міжнародної співпраці відбуваються зустрічі, віртуальні екскурсії по Американському музею Crystal Bridges міста Арканзас. Ми мріємо і фантазуємо, сумуємо і жартуємо! Дякуємо організаторам музею - Параміті, Каті, Наталії, Вілу! Дякуємо за підтримку нашим друзям!
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/files/mycollages_1__1.jpg)
Подарунки для друзів з Америки
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/natasha.jpg)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/files/mycollages_10_.jpg)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/mycollages.jpg)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/files/mycollages_12_.jpg)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/files/mycollages_1_.jpg)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/mycollages_2_.jpg)
Арканзас, США - 2023
В рамках Міжнародного прокту "Twinschools", з метою зближення культур України та Литви, вдосконалення англійської мови та комунікативних навичок 12. 10.2023 відбулася друга тематична онлайн -зустріч"Моє рідне місто" між учнями 123 школи і школою #10 м. Бальберишкис, Литва. (вордовські фото - Литва, це інше).
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/image_7_.png)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/image_8_.png)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/files/image_6_.png)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/image_5_.png)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/files/image_4_.png)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/files/image_3_.png)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/image_2_.png)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/files/image_1_.png)
Подарунки від американських друзів
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/files/mycollages_15_1_.jpg)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/0_02_05_7b04bb3eac8c73e25538d84a0495d2c27aa4225378eb05c443ea38e7925fc5b2_7ffdf5a28573b85.jpg)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/0_02_05_1dcca7d5604bfcec07ca36c5c803ffe9e4ba1b795bdd1bc507b42dbee83c25d8_52c495e4becc1e29.jpg)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/0_02_05_20413f48ceb52e8c9d3ad2de3bfe0a76e1fff1df8624fc637d22a6496291a02f_974c080fe4e7af2d.jpg)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/0_02_05_f821d85dc75cab97154d0c76c93de4311e2835ca2c56bb3733a53c94f8f91811_11269cf259ac5bf5.jpg)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/0_02_05_e4f7175b713d680b032e1c41cef0da855903fd2f35b4a9247af6d01b4e99bd25_45017b6b01ee4ee.jpg)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/0_02_05_a8b3085e8f992293948f3f4f296d73c7b430eeb4b3f1b18ef746da7820cd871a_b9388d0531ed2412.jpg)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/0_02_05_7c7bf3c6658a2c1a011b9f2e38d257f3bd1eacda4b41657e649a875ab44e0f84_1c5a83d0b9483c5f.jpg)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/0_02_05_cf39c542382dbf7b0633b23cc2c121b7e907fe6287ed0890675cf6069d2ca8d6_5ad12316d6c364ed.jpg)
![](/uploads/editor/3412/130222/sitepage_630/images/0_02_05_cd1573811fa880172473541a046caeef753860f12bfff487938cad0646d1f293_da743480cb0cab48.jpg)